AKSigorta Bireysel Sağlık

Aksağlık Tam Size Göre !

Aileniz veya kendiniz için, farklılaşan ihtiyaçlara kolay çözümler bulabileceğiniz yeni sağlık dünyamız sizleri bekliyor. Sağlık çözümlerine kolayca ulaşman için 4000’i aşkın anlaşmalı kurum seçeneği ve farklı poliçe planlarıyla ihtiyacınıza göre ayrıcalıklar sunuyor.

 

ayrıcalıklar sunuyor.

İhtiyaca Göre Sağlık Planları

İhtiyaca Göre Sağlık Planları

Ailem, Çocuğum, Yeni Hayat, VIP olmak üzere 4 farklı sağlık planından sana en uygun olanıyla tanışma imkânı Aksağlık’ta.

Aileniz İçin Tek Bir Poliçe

Aileniz İçin Tek Bir Poliçe

Takip kolaylığı için aile bireyleri farklı sağlık planlarında olsa bile tek poliçe altında birleşiyor.

Ücretsiz Check-up

Ücretsiz Check-up

Aksağlık ürünlerinde ücretsiz check-up hizmetlerinden yararlanma ayrıcalığı seni bekliyor.

Aksağlık Mobil Uygulaması

Aksağlık Mobil Uygulaması

Aksağlık, nöbetçi eczanelerden canlı desteğe, poliçe bilgilerinden anlaşmalı kurumlara her şeyi tek uygulamada birleştirdi. Detaylar için tıkla.

Neler Güvende, Neleri Kapsar?

Aksağlık Planları

Ailem

Senin ve ailenin bütün sağlık ihtiyaçlarını karşılayacak Yatarak Tedavili Plan, Standart Plan ve Ailem Plus ile tanışma zamanı geldi. Detaylar için tıkla.

Çocuğum

Çocukların sağlıklı bir hayata başlangıç yapsın diye çocukluk ve koruyucu aşılarının yanında 0-18 yaş arası yatarak ve ayakta tedaviler de Aksağlık’tan. Detaylar için tıkla.

Yeni Hayat

Yeni bir başlangıç için en seçkin hastanelerden hizmet alma ayrıcalığı ve bir sonraki yıl ek maliyet ödemeden poliçeyi yenileme avantajı seni bekliyor. Detaylar için tıkla.

VIP

Bir seyahatseverin sağlık dostu Aksağlık, VIP paketiyle yurt dışında yaşayabileceğin sağlık sorunlarında yanında oluyor.Detaylar için tıkla.

Teminatlar

Ambulans

Sigortalının, sigorta kapsamında acil durum olarak kabul edilen vakalardan birini yaşaması halinde, tedavi için sağlık kurumuna ulaşabilmesini sağlayacak hava, deniz ve kara ambulansı giderleri, teminat kapsamındadır.

Ameliyat

Sağlık sigortası teminatı kapsamında olan ameliyatlarda ameliyathane masrafları, anestezi malzemeleri ve doktor ücreti karşılanır.

Oda ve Yemek Masrafları

Yatarak tedavilerde hastanede kalma süresi boyunca oda ve yemek masrafları, teminat kapsamındadır.

Yoğun Bakım

Yoğun bakım ünitesinde uygulanan tedavilerin masrafları, sağlık sigortası kapsamında değerlendirilir.

Rehabilitasyon Masrafları

Sigortalının yatarak tedavi teminatı kapsamında gerçekleşmiş tedavisi ile ilgili rehabilitasyon giderleri, teminat dahilindedir.

Ayakta Tedavi Doktor Muayene Masrafları

Tahlil, röntgen, MR, tomografi, sintigrafi, koruyucu hekimlik, fizik tedavi gibi ayakta tedavi masrafları, sağlık sigortası kapsamında değerlendirilir.

Laboratuvar

Teminat kapsamındaki rahatsızlıklarla doğrudan bağlantılı olan hastalığın teşhisi ve tedavisi için yapılan laboratuvar testleri, ilaç giderlerine ait masraflar, teminat kapsamındadır.

İlaç

Ayakta ve yatarak tedavide teminata dahil olan hastalıklarda ilaç harcamaları, sigorta tarafından karşılanır.

Görüntüleme Hizmetleri

Teminat kapsamındaki bir hastalığın teşhisi için tıbben gerekli görülen radyolojik tetkikler, ultrasonografi, mamografi, ilaçlı ve ilaçsız grafiler, EKG, Eforlu EKG, odyometri, EMG, ürografi, sintigrafi, doppler ve benzeri görüntüleme giderleri ile bu işlemler esnasında kullanılan ilaç masrafları teminat kapsamında değerlendirilir.

Hamilelik ve Yenidoğan Testleri

Hamilelik döneminde yapılacak tetkik, tedavi ve muayene giderleri ile yenidoğan bebek testleri, teminata dahildir.

TEKLİF AL

Lütfen Bekleyiniz... Yükleniyor

Sağlık Sigortası Teklif Al   

   


Captcha

YETKİLİ ACENTELİKLERİMİZ